Geçmişten Bir Şehir Sakla, Geleceğe Bir Şehir Tasarla

“Geçmişten Bir Şehir Sakla, Geleceğe Bir Şehir Tasarla”

Tamamlanmış Projelerimiz; Beyoğlulook, Sev Amerikan Koleji, MEB Sağlık Lisesi, Ateşehir Alışveriş Merkezi, The Garden Horn Sultanahmet, The Golden Horn Sirkeci, Sude Hotel, Otel Suits Bomonti, Üsküdar Belediyesi Koşuyolu Semt Konağı, Üsküdar Belediyesi Bulgurlu Semt Konağı, Abdurrahman Nermin Lisesi, Asyapı Fatih, Nikon, Harvest, Sportive, Sirkeci Park Hotel, Onlarca Otel ve Renevasyon Projeleri

Günümüzde Devam Eden Projelerimiz arasında; Maslak Konut Projemiz, Kandilli Evleri, Sultan Gazi Konut Projemiz, Şok Marketler Genel Merkez Binaları, Yıldız Holding gibi inşaatlarımız yer almaktadır.

Haluk Sert

1968 İstanbul doğumlu Haluk Sert, İstanbul Teknik Üniversitesi, inşaat Yüksek Mühendisliği 1989 yılı mezunudur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi “ İnşaat İşletmeciliği” ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi “ Organizasyon ve İşletme Politikası” bilim dallarında iki yüksek lisans diploması sahibidir. Üniversite yıllarında inşaat sektörüne girmiş, 1990 yılında As Yapı İnşaat Şirketini kurmuştur.

DEVAMI…

hsf
3

Evim Beykoz, İşim Beykoz

Beykoz’da yaşamak her gün yemyeşil bir masalda uyanmak bizim için. Beykoz aşığı bir aileyiz.
4

Meslek Aşkım

Bir İnşaat mühendisi olarak mesleğimde en gurur duyduğum projelerin başında; Galata Bölgesinin geçmişten bugüne korunarak yaşatılmasına destek veren çalışmaların içinde yer almaktır.
5

Ailem

Ailece, 3 kuşak bir arada yaşadığımız evimizde; Annem, babam, eşim ve 2 çocuğumla hayal ettiğimiz gizli bir bahçe yarattık Beykozda.

Basında Haluk Sert

Asyapı ile projelerinizi geliştirin!

Projelerinizi AS grup olarak AS YAPI’ya gönderin, İş Geliştirme, Mimari,  Bilişim ve Enerji ekibimiz ile en iyi şekilde değerlendirerek çözümler üretelim. Yatırımlarımızı ülke ekonomisine ve milli gelire katkı sağlayarak ve katma değer üreterek hiç yorulmadan üretmeye devam ediyoruz.
Projelerinizi Gönderin