Haluk Sert

haluk_sert_biyografi

 

1968 İstanbul doğumlu Haluk Sert, İstanbul Teknik Üniversitesi, İnşaat Yüksek Mühendisliği 1989 yılı mezunudur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi “ İnşaat İşletmeciliği” ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi “ Organizasyon ve İşletme Politikası” bilim dallarında iki yüksek lisans diploması sahibidir. Üniversite yıllarında inşaat sektörüne girmiş, 1990 yılında As Yapı İnşaat Şirketini kurmuştur.

 

Denizli Buldan ilçesinin, ünlü dokuma ustası Halil Sert’in torunu olan Haluk Sert; 1970 yılında, babası Abdullah Özol Sert tarafından kurulan ve halen faaliyetlerini sürdüren As Tekstil ve Dokuma Firması’nın Sultanhamam merkezinde küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başlamış ve ticaret yaşamına dair önemli deneyimler elde etmiştir.

 

Evli ve iki erkek çocuk babasıdır. Evi ve iş yeri Beykoz’da olup gerçek bir “Beykoz” aşığıdır.
3

Evim Beykoz, İşim Beykoz

Beykoz’da yaşamak her gün yemyeşil bir masalda uyanmak bizim için. Beykoz aşığı bir aileyiz.
4

Meslek Aşkım

Bir İnşaat Mühendisi olarak mesleğimde en gurur duyduğum projelerin başında; Galata Bölgesinin geçmişten bugüne korunarak yaşatılmasına destek veren çalışmaların içinde yer almış olmaktır.
5

Ailem

Ailece, 3 kuşak bir arada yaşadığımız evimizde; Annem, babam, eşim ve 2 çocuğumla hayal ettiğimiz gizli bir bahçe yarattık Beykoz’da.

Fotoğraflar

haluk_sert_proje

Markalar

1
2
3
4